Najlepsze filmy akcji na Netflix

Dobry film akcji to wspaniały pomysł na leniwe popołudnie po ciężkim dniu pracy lub całym tygodniu. Większość osób korzystających z platformy Netflix może mieć jednak problem ze zdecydowaniem się, na co pświęcić czas. Wybór jest tak duży, że często samo wybieranie filmu trwa wieczność. Dlatego spieszymy z pomocą i mamy dla Was trzy propozycje filmów akcji, które znajdziecie na Netflix. 

Ocean's Eleven 

W filmie możemy oglądać całą plejadę gwiazd, na czele z Georgem Clooneyem, Bradem Pittem i Mattem Damonem. Jednak to nie tylko dzięki nim film jest tak świetny. To przede wszystkim intryga robi takie wrażenie na widzu. Celem intrygi jest obrabowanie najpilniej strzeżonego skarbca w jednym z kasyn w Las Vegas. Ocen's Eleven to film, w którym nie ma niepotrzebnych scen. Jeśli jesteś fanem takich filmów akcji, bez większej ilości przemocy i z dozą dobrego humoru, to ta produkcja przypadnie Ci do gustu. W serwisie najdziemy także dwie kolejne części tego filmu. 

Przekręt 

Jest to film o grupie nietuzinkowych osób z półświatka, związanych z cennym kamieniem szlachetnym. Produkcja ta wciąga już od samego początku. W filmie świetne jest dosłownie wszystko zaczynając od fabuły, aż po prezentacje bohaterów. Sama mieszkana ich charakterów jest wybuchowa. Do tego w filmie możemy zaznać dozy czarnego humoru oraz świetnej narracji. Jest to świetny film dla fanów kina Tarantino. Tutaj także możemy obserwować zmiany w chronologii oraz pocięte wątki, które na końcu łączą się w jedną historię. 

Mroczny rycerz 

Jest to oczywiście film o przygodach Batmana. Warto obejrzeć ten film chociażby ze względu na postać Joker'a, którego gra Heath Ladger. W tym filmie może się podobać każdy element zaczynając od scenografii czy interesujących postaciach, a kończąc na robiących wrażenie scenach akcji. Jeśli chcesz obejrzeć wszystkie części trylogii zacznij od filmu "Początek", następnie "Mroczny rycerz". Ostatnią częścią jest film "Mroczny Rycerz Powstaje". 

Szukasz jakiś nowszych tytułów lub zastanawiasz się na co iść do kina? Więcej nowości filmowych znajdziesz tutaj: https://pinbook.pl/kino/akcja

Story Page