Konwertowanie mp3 z YouTube

Nie każdy z nas ma możliwość ciągłego słuchania muzyki z YouTube na swoim telefonie - transfer danych, wiadomo. W takich przypadkach świetnie sprawdza się konwertowanie muzyki mp3 z YouTube, dzięki czemu zawsze możemy mieć swoje ukochane hity pod ręką, na wypadek, gdybyśmy chcieli ich posłuchać, a z Internetem będzie licho.

Jak to działa i czy jest legalne?

Najlepiej będzie nam to wyjaśnić na podstawie strony https://adconnect.pl/mp3 bo udostępnia nam ona trochę więcej rozwiązań niż inne strony, a ponadto jest w 100% zaufana i legalna. Muzykę można tam ściągnąć na dwa sposoby - można wkleić link z YouTube lub po prostu skorzystać z wyszukiwania, a wyszukiwarka sama podpowie nam co aktualnie najlepiej pasuje do danego hasła. Ponadto można ściągnąć plik nie tylko w formacie mp3, ale również w mp4, czyli wraz z obrazem.

Jest to oczywiście w pełni legalne, ale pod warunkiem, że osoba, która pobiera dane utwory respektuje prawo autorskie. Oznacza to, że nie można przekazywać ściągniętych plików dalej i pod żadnym pozorem nie wolno ich sprzedawać. W innym przypadku możemy narobić sobie biedy.

Story Page