Gdzie oglądać filmy i seriale online?

Masz wolny wieczór lub planujesz leniwy weekend? To dobry moment na nadrobienie zaległości filmowych i serialowych. Gdzie najlepiej oglądać filmy i seriale online? Na to pytanie odpowiemy w poniższych artykule. 

Bezpłatne oglądanie filmów i seriali online 

W Internecie znajdziesz mnóstwo stron dzięki, którym obejrzysz filmy i seriale za darmo. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie hasło. Pamiętajmy jednak, że to rozwiązanie na dłuższą metę może być uciążliwe. Jakoś filmów w takich serwisach także nie jest najlepsza. 

Płatne oglądanie filmów i seriali 

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja z platformami płatnymi. Dzięki nim możemy oglądać filmy i seriale na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, dodatkowo takie serwisy zapamiętują, gdzie przerwaliśmy oglądanie. Które serwisy wybrać i jakie są ich zalety? 

Netflix 

Jest to serwis płatny z pokaźną biblioteką filmów i seriali. Możemy tam znaleźć zarówno premiery prosto z kin, jak i starsze produkcje. Nie brakuje tu także klasyków kina. W serwisie Netflix znajdziemy także mnóstwo seriali o różnej tematyce. Często są to produkcje Netflixa, ale także najpopularniejsze pozycje takie jak na przykład "Przyjaciele". Pierwszy miesiąc korzystania z tej platformy jest darmowy, więc możesz bez żadnych opłat i zobowiązań sprawdzić, czy Ci się podoba. Potem cena jest już uzależniona od tego na ilu ekranach jednocześnie będziesz oglądać. Jeśli masz zamiar podzielić się z kimś hasłem do Netflixa, warto wykupić więcej niż jeden ekran na raz, wtedy też można podzielić się opłatą. Nie martw się, możesz stworzyć swoje konto, a druga osoba drugie konto. Wtedy nie będziecie się mylić, kto już co oglądał. 

HBO GO 

Drugim płatnym serwisem jest HBO GO. Jest to tańszy i trochę gorszy, naszym zdaniem, serwis niż Netflix. Pierwszy miesiąc jest oczywiście za darmo, następnie opłata miesięczna to niecałe dwadzieścia złotych. Nie możemy jednak robić tutaj kont do oglądania osobno. Na tej platformie znajdziesz wiele seriali i filmów, jest ich mniej niż na Netflix. 

Story Page